Letní škola 2015 dovršena

Datum:

LETNÍ ŠKOLA

úspěšně završena!!

Od 17. do 21. 8. probíhala letní škola pro několik skupin zájemců, a to v příjemném prostředí hotelu Orea Resort Devět Skal. Účastníci si vybírali z několika zaměření:

 

 

A)  MENTORSKÝ VÝCVIK - určený především pro vedoucí pracovníky ve školství (ředitele škol a jejich zástupce, vedoucí učitele, popř. pro budoucí mentory) - pozvánka s programem ZDE!!

 

B)  ČTENÁŘSKÉ DÍLNY - určené především pro učitele českého jazyka na 1. i 2. stupni základní školy a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií pozvánka s programem ZDE!!

 

C)  LETNÍ ŠKOLU „ŠITOU NA MÍRU“ – určenou jen pro účastníky projektu „Otevíráme dveře pro nové lektory a mentory“, kteří si svůj program naplánovali sami, a to v oblastech: individualizace výuky, konstruktivismus, formativní hodnocení.

Videa z letní školy 2015 

Zde naleznete video-průřez jednotlivými dny letní školy. Jde o prostřihy všemi dílnami,aktivitami i volným časem (toho bylo poměrně málo:) účastníků i lektorů. Byl to náročný čas, bylo to užitečné, bylo to emoční, podpůrné a inspirativní. Díky všem účastníkům, letorům i organizátorům! Příští letní škole ZDAR! (Pozn.: pro spuštění ve velkém okně klikněte na logo Youtube)

1. den                                                         2. den

   

3. den                                                          4. den

     

5. den

Foto z letní školy 2015 

Kliknutím na jednotlivé snímky se dostanete do fotogalerií, které nechávají krátce nahlédnout do dění v paralelních skupinách účastníků, dozvíte se tak i několik podrobností, které charakterizovaly jednotlivé dny LETNÍ ŠKOLY JOB 2015.

 1.den                                    2.den                                    3. den

       

4. den                                    5. den

   

Střípky reakcí účastníků na letní školu (více ohlasů)

    • Děkuji za možnost se zúčastnit. Bylo to moc fajn po všech stránkách a věřím, že mi projití kurzem pomůže v praxi. Ještě jednou dík Jana Tumpachová
  • Dobrý den Jani, obracím se na tebe s dotazem. Po absolvování letní školy jsem tak nadšená, že bych se ráda také dále vzdělávala s JOBem. Mohla bys mi, prosím, poradit jak bych semohla zapojit a jestli je to vůbec možné? Děkuji Dita. PS: Ještě jednou díky za úžasný týden :)
  • Dobrý den! Chtěla bych Vám moc poděkovat za zaslané materiály z letní školy JOB od 17. do 21. 8., také vám všem pracovníkům (Janě a Hance zvlášť) za skvělou práci, kterou děláte a nás tak inspirujete k napodobování. Přeji vám hodně elánu a dobrých nápadů. Alena Demešová

 Nebojte se, kolegové

Jak lvové bijete o mříže,

čtenářské dílny vám dělají potíže.

Nebojte se lidičky,

máme chytré hlavičky.

Jak jsem prošla první dílnou,

stala jsem se více sdílnou.

Děti si čtou rády samy,

tak to pojďte zkusit s námi.

Metody a formy práce,

znáte přece z vlastní praxe.

Nadšení vám nechybí,

tak zažeňte pochyby.

                                            Pavla

 

Spolupracujeme:

Podporují nás:

  

 

 

 

                 IČ: 682 45 301,

         č. j. akreditace instituce

      v systému DVPP: 20856/2011-25    

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 © JOB - spolek pro inovace | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz