Letní škola 2017 - pozvánka, přihlášení

Datum: 2.1.2017
I2-pozvanka
           
Pozvánka na Letní školu 2017 - ZDE
Spustit videopozvánku můžete ZDE.
 
 
 
I2-termín
 
20. - 24. srpna 2017
 

(POZOR ZMĚNA!)I2-cena
                     
8.800 Kč
 
(Lze hradit zvlášť letní školu - 5.500 Kč,
ubytování a strava - 3.300 Kč.)
 
 
 
ikona
 
Klášter Broumov
 
 
letní škola

Broumov

zavazna prihlaska program
Zde se můžete závazně přihlásit. Vyberte si, na kterou oblast se chcete letos zaměřit. (Po kliknutí na danou oblast získáte více informací.)

Formativní hodnocení

Matematická gramotnost

Dílny čtení a tvůrčího psaní

Základní mentorský kurz

Dílny čtení a tvůrčího psaní

První sekce JOBí Letní školy 2017, která bude po pět dní zaměřena na rozvoj čtenářských dovedností, na zavádění a realizaci dílen čtení a tvořivé psaní, nabídne svým účastníkům mnoho praktických námětů pro realizaci užitečných aktivit, které budou žáky nejen bavit, ale hlavně se s jejich pomocí budou učit dovednosti, které uplatní v praktickém životě, při učení i v práci.

Matematická gramotnost na 2. stupni ZŠ

Druhá sekce JOBí Letní školy 2017, která bude po pět dní zaměřena na rozvoj matematické gramotnosti, na sdílení příkladů dobré praxe v matematice a plánování výuky, nabídne svým účastníkům mnoho praktických námětů pro realizaci užitečných aktivit, které budou žáky nejen bavit, ale hlavně se s jejich pomocí budou učit dovednosti, které uplatní v praktickém životě, při učení i v práci.

Formativní hodnocení

Třetí sekce JOBí Letní školy 2017, která bude po pět dní zaměřena na způsoby, jak využívat hodnocení formativně, aby bylo hodnocení pro žáky motivující, smysluplné a učilo je učit se, nabídne svým účastníkům mnoho praktických námětů pro realizaci užitečných aktivit, které budou žáky nejen bavit, ale hlavně se s jejich pomocí budou učit dovednosti, které uplatní v praktickém životě, při učení i v práci.

Otevíráme dveře pro mentory

Čtvrtá sekce JOBí Letní školy 2017, která bude po pět dní zaměřena na rozvoj komunikačních a mentorských dovedností, na kolegiální podporu a efektivitu sdílení a vzájemné učení se učitelů, nabídne svým účastníkům mnoho praktických námětů a tréninkových situací, které budou účastníky nejen bavit, ale hlavně se s jejich pomocí budou učit dovednosti, které uplatní v praktickém životě, při výuce žáků i v práci s dospělými.

 
Chcete vědět, jaká byla Letní škola 2015? Podívejte se na hodnocení účastníků...
 

Proč mělo smysl, že jsem se letní školy zúčastnil/a?

  • Poznala jsem mentoring z "druhé strany". Při modelových situacích jsme zkoušeli mentorování. Pro mne byla velice zajímavá role pozorovatele. Klást otevřené otázky, tolik potřebná dovednost v mentoringu, určitě použiji i při své práci s dětmi. Více mne to teď nutí přemýšlet o tom, co a jak dětem říkám, jak se jich ptám. Užitečné byly i ukázky z výuky, které jsme viděli.
  • Doplnila mi mé představy o tom, jak má čtenářská dílna vypadat a že mohu pokračovat v jejich přípravách. Získala jsem spoustu podnětů a inspirace k jejich vytváření.
  • Moc príma lidé, mám hodnocení skupinové práce, už jsem je částečně využila k nastavení nového hodnocení práce pedagogů, nová přátelství, nové možnosti, cítila jsem se oceňovaná, zkrátka skvěle. Díky.

Více naleznete ZDE.

 
 

 

 

 

                 IČ: 682 45 301,

         č. j. akreditace instituce

      v systému DVPP: 20856/2011-25    

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 © JOB - spolek pro inovace | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz