Konference - Učení pro život

Datum: 3.10.2017

Ve dnech 21. - 22. září jsme se zúčstnili konference s názvem Učení pro život. Hlavním tématem konference bylo najít odpovědi na otázku "Co to znamená (se) učit?" a smyslem konference bylo setkání odborníků, pedagogů, rodičů a dalších, koho téma zajímalo a společně se pak na tuto otázku podívat z nejrůznějších úhlů pohledů. Konference se konala v prostorech kláštera Broumov.

Oba dva dny byly sestaveny z řady zajímavých přednášek, panelových diskuzí a workshopů. Vystoupili například komeniolog doc. PhDr. Jan Hábl, Ph.D., MUDr. Michal Bednář primář neurologie z trutnovské nemocnice, PharmDr. Margit Slimáková a Magister Magdalena Żwirełło 

„Byla to unikátní příležitost pro ředitele, učitele, vychovatele, pracovníky neformálního vzdělávaní a rodiče se setkat a na různorodých tématech přednášek a workshopů hledat společně odpovědi na otázku „Co to znamená (se) učit?“. Já osobně jsem měla možnost účastnit se podobných konferencí v Praze a jsem ráda, že se nám společným úsilím povedlo uspořádat něco takového i v našem území,“ zhodnotila konferenci garantka konference, moderátorka a jedna z hlavních organizátorů Jana Stejskalová.

 

         

 

A jak se na konferenci líbilo účastníkům jsme se zeptali prostřednictvím vzkazníků. K velké radosti všech organizátorů se zde objevovaly samé pozitivní komentáře ve stylu "super organizace, vysoká úroveň, děkujeme" nebo "moc mě mrzí, že tu nemůžu být i v pátek" popřípadě "úžasné myšlenky, rozbíhající a inspirativní" a "takovou konferenci by bylo potřeba opakovat každý (druhý) rok".

 

       

 

 

 

 

 

                 IČ: 682 45 301,

         č. j. akreditace instituce

      v systému DVPP: 20856/2011-25    

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 © JOB - spolek pro inovace | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz